Menu

Perfekcyjne wyposażenie salonu groomerskiego

Współczesne salony groomerskie pod względem wyposażenia w niczym nie ustępują zakładam fryzjerskim. W końcu sierść czworonogów wymaga specjalnej troski, a w ich przypadku nie rzadko dochodzi jeszcze stres związany z prowadzonymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Poza podstawowymi akcesoriami, takimi jak nożyczki, szczotki, grzebienie, suszarki, wanny, maszynki do strzyżenia i stoły groomerskie na komfort Twojej pracy i odwiedzających gabinet czworonogów wpływają także dodatkowe akcesoria, które zgromadziliśmy w tej kategorii.

Organizery i przyborniki

Jeśli prowadzisz salon groomerski, koniecznie zadbaj o jak najwyższą ergonomię pracy. Zachowaj porządek wśród używanych akcesoriów i sprzętów, dzięki specjalnym organizerom, przybornikom i kuferkom groomerskim. Dostępne w naszym sklepie modele są wyposażone w niezliczone przegrody, półki i szuflady, więc każde akcesorium znajduje się na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że stosowny kuferek bądź regał ustawisz przy stole lub w wannie. Dobrze dobrane wyposażenie gwarantuje najwyższą ergonomię pracy, a także wygodę twoim dłoniom i plecom.

Zabiegi pielęgnacyjne przebiegają znacznie szybciej. Podopieczni mniej się stresują, a Ty jesteś w stanie obsłużyć więcej klientów w ciągu dnia. Skorzystaj także z wygodnych pojemników, butelek służących do rozcieńczania kosmetyków i rozpylania mgiełki. Wyposaż gabinet w ręczniki opaski do suszenia psów, które chronią uszy czworonogów.

Utrzymanie czystości

W Twoim gabinecie niezwykle ważne jest także utrzymanie czystości. Aby pozbyć się potencjalnie groźnych mikroorganizmów, skorzystaj z działania promieniowania UV. W naszej ofercie znajdziesz między innymi lampy dezynfekujące pomieszczenie, a także sterylizatory przeznaczone do nożyczek i innych akcesoriów wielokrotnego użytku. Profesjonalne odkurzacze wyposażone w odpowiedni filtr pozwolą Ci błyskawicznie pozbyć się nadmiaru sierści po zabiegu strzyżenia bądź trymowania. Zachowując czystość w gabinecie zadbaj o własny komfort, atmosferę przyjazną czworonogom i zdobądź zaufanie szerokiego grona klientów. Akcesoria dostępne w tej kategorii będą w tym bardzo pomocne.

Wyposażenie salonu groomerskiego

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium