Menu

Strzyżenie psów za pomocą degażówek przez leworęcznych

Specjalnie dla osób posługujących się lewą ręką stworzono specjalne nożyczki, długopisy czy linijki. Jeśli jesteś profesjonalnym leworęcznym groomerem, ucieszy Cię możliwość zakupu degażówek do strzyżenia psów, dedykowanych osobom posługującym się lewą ręką.

Koniec z niedogodnościami, bólem dłoni czy krzywym strzyżeniem. Dzięki degażówkom dopasowanym do Twojej ręki z łatwością wykonasz swoją pracę i będziesz zadowolony z efektu. W domowych warunkach porównasz proponowane produkty i wybierzesz najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Rodzaje degażówek dla leworęcznych

Gęsta i nierównomierna sierść może być bardzo niewygodna dla psa. Dodatkowo, jeśli pracujesz jako groomer, potrzebujesz narzędzia, które wyrówna strzyżenie i sprawi, że efekt będzie wyglądał naturalnie. Profesjonalny salon nie może się obejść bez degażówek, dlatego warto kupić przynajmniej jedną parę, o stosunkowo uniwersalnych parametrach.

Degażówki różnią się od siebie pod kilkoma względami, takimi jak:

  • długość części roboczej
  • ilość ząbków
  • długość całkowita.

Tak samo jak dla praworęcznych, również dla leworęcznych przygotowaliśmy szeroki wybór degażówek. Wśród marek znajdują się: Artero, Groom Professional oraz Geib. Są to firmy specjalizujące się w produkcji akcesoriów do pielęgnacji zwierząt. Nie musisz martwić się o ich jakość.

Wybierz najlepsze degażówki dla osób leworęcznych

Wśród propozycji degażówek dla leworęcznych znajdują się nożyczki o różnych długościach.  Wszystkie są jednostronne, co ułatwia pracę i wykończenie fryzury psa. Są dość uniwersalne.

Największy asortyment nożyczek znajduje się w rozmiarze 6,5 cala. Taką długość nożyczek w swojej ofercie posiadają marki Geib, Groom Professional oraz Artero. Różnią się ceną oraz wykonaniem.

Przy zakupie warto wziąć pod uwagę długość i gęstość ząbków – innych nożyczek będziesz potrzebował do strzyżenia psów o gęstej sierści, a innych dla zwierząt z rzadszą sierścią.

Duże degażówki mogą być też dobrym rozwiązaniem dla osób, które posiadają większe dłonie.

 

Degażówki dla leworęcznych

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium