Menu

Środki do dezynfekcji

Czyste, wolne od bakterii i innych drobnoustrojów oraz zanieczyszczeń środowisko to podstawa – zwłaszcza w profesjonalnych salonach groomerskich oraz gabinetach weterynaryjnych. Ale nie tylko. Dezynfekcja nierzadko potrzebna jest również w warunkach domowych. Dlatego zarówno z myślą o specjalistach, jak i o właścicielach czworonogów stworzyliśmy gamę akcesoriów, które są przydatne podczas dezynfekcji oraz sprzyjają zachowaniu wysokiej higieny w czasie pracy. Poznaj nasz asortyment i skompletuj niezbędne Ci wyposażenie.

Dezynfekcja w gabinetach weterynaryjnych oraz salonach groomerskich

Zarówno lekarz weterynarz, który zajmuje się leczeniem zwierząt i wykonywaniem rozmaitych zabiegów oraz operacji, jak i groomer, który pracuje ze skórą i sierścią czworonoga, muszą zadbać o stworzenie sterylnych warunków pracy. Zarówno miejsce, w którym wykonują oni swoje usługi, jak i wykorzystywany do tego celu sprzęt muszą być wolne od bakterii oraz innych groźnych drobnoustrojów.

 

Jeżeli szukasz profesjonalnych rozwiązań, które pozwolą na utrzymanie niezawodnej higieny, sięgnij m.in. po:

  • profesjonalne środki do dezynfekcji, które pomagają wyeliminować m.in. bakterie, grzyby oraz inne zanieczyszczenia, a jednocześnie dezodorują przestrzeń (mogą jej nadać przyjemny również dla ludzkiego nosa zapach),
  • specjalistyczne lampy bakteriobójcze, które pozwolą utrzymać sterylność sprzętu i narzędzi,
  • myjki ultradźwiękowe i sterylizatory narzędzi, które zagwarantują bezpieczeństwo wielokrotnego używania narzędzi,
  • maski na twarz wielokrotnego użytku oraz inne akcesoria ochronne,
  • antybakteryjne żele do mycia rąk, które pozwolą się weterynarzowi / groomerowi przygotować do wykonywania powierzonych zadań.

Także do zastosowań domowych

Wiele ze specjalistycznych, markowych akcesoriów do dezynfekcji, które przygotowaliśmy, sprawdzi się również w domowej pielęgnacji czworonogów. Sięgnij m.in. po żele antybakteryjne, którymi oczyścisz np. swoje dłonie po zabawie z psem lub kotem, jak również po koncentraty dezynfekcyjne, które pozwolą dokładnie doczyścić podłogę i inne powierzchnie.

Proponujemy wyłącznie markowe, cenione produkty, których jakości można zaufać. Złóż zamówienie już teraz!

Dezynfekcja w salonie groomerskim

Blue Active sterylizator UV-C Blue Active sterylizator UV-C
Producent: 4Paws
Cena:

299,00 zł

szt
zobacz więcej
Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium