Menu
Opcje przeglądania

Stoły i akcesoria hydrauliczne

Hydrauliczne stoły i akcesoria zapewniają maksymalny komfort w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych zarówno czworonogom, jak i opiekunom. Szczególną rolę odgrywają podnośniki hydrauliczne, dzięki którym nawet psa o pokaźnych gabarytach można wygodnie podnieść do optymalnej pozycji.

Znaczenie stołów hydraulicznych w trymowaniu i pielęgnacji

Trudno wyobrazić sobie pielęgnację sierści czworonoga bez profesjonalnego stołu groomerskiego. Szczególnie istotne jest umieszczenie psa na odpowiedniej wysokości, zapewnienie mu komfortu, jak również częściowe unieruchomienie. Stoły hydrauliczne spełniają wszystkie te funkcje. Podopieczny wchodzi na blat z poziomu podłogi, a następnie jest podnoszony na odpowiednią wysokość. Stoły dostosowane są do potrzeb psów o różnych gabarytach i reprezentujących różne rasy. Komfort zwierzęciu zapewnia między innymi powłoka blatu o właściwościach gwarantujących stabilność i wygodną pozycję.

Stoły hydrauliczne i akcesoria w naszej ofercie

Podnośniki hydrauliczne, w które wyposażone są stoły dostępne w tej kategorii, to niezwykle wygodne rozwiązanie. Ich obsługa jest prosta i nie wymaga siły. Sterowanie odbywa się za pomocą pedała umieszczonego pod stołem. Wszystkie stoły groomerskie dostępne w naszej ofercie charakteryzują się wysoką wytrzymałością i doskonałą jakością wykonania, między innymi ze stali nierdzewnej. Asortyment dostosowaliśmy do potrzeb zwierząt o różnych gabarytach. Regulacja wysokości pozwala na pracę w optymalnej pozycji, dzięki czemu osoba wykonująca zabiegi nie musi nadmiernie się schylać. Czworonogi mogą wygodnie usadowić się na blacie dzięki antypoślizgowym powierzchniom. Podstawa wielu stołów z regulowanymi nóżkami pozwala na stabilne ustawienie nawet na dość nierównej powierzchni. W komplecie zazwyczaj znajdują się również wysięgniki oraz smycze trymerskie, które ułatwiają przeprowadzenie zabiegów na czworonogach o wyjątkowo silnym temperamencie.

W tej kategorii można znaleźć także użyteczne akcesoria, między innymi wygodne organizery, w których po przymocowaniu do blatu umieszczamy wszystkie niezbędne przybory. Zabiegi pielęgnacyjne wykonywane na czworonogach stają się w ten sposób maksymalnie komfortowe, co pozwala na oszczędność czasu i wysiłku włożonego w pracę.

Stoły hydrauliczne groomerskie

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium