Menu

Praca ze zwierzętami zwykle daje dużo radości i satysfakcji, ale bywa też trudna. Niesforni czworonożni klienci salonów groomerskich czy gabinetów weterynaryjnych potrafią narozrabiać, dlatego ważne jest m.in. odpowiednie ubranie. Wysokiej jakości odzież ochronna pomoże w sprawnym wykonywaniu obowiązków i zadba o komfort człowieka zajmującego się zwierzakiem. W tej kategorii prezentujemy górne części garderoby – praktyczne bluzy przeznaczone dla wszystkich tych, którzy w swojej codziennej pracy stykają się ze zwierzętami.

 

Jaka powinna być bluza groomerska?

Praca groomera wymaga silnego charakteru, cierpliwości i przede wszystkim miłości do zwierzaków. Bywa też wymagająca fizycznie. Dlatego bluzy groomerskie powinny ułatwiać wykonywanie codziennych obowiązków i zapewnić komfort podczas przeprowadzania standardowych procedur. Ważny jest materiał, z którego są wykonane. Powinien być antystatyczny i mieć odpowiednią strukturę, tak aby nie przylegały do niego włosy i sierść. Ważne jednak, by zapewniał wymianę powietrza. Do kąpania domowych pupili konieczna będzie odzież wodoodporna. Ponadto dobrze zadbać o komfortowy krój, który nie krępuje ruchów. Przydadzą się też kieszenie – wystarczająco duże, by zmieściły się w nich przybory, które warto zawsze mieć pod ręką i ergonomicznie rozmieszczone, aby korzystanie z nich było wygodne. Ostatnim kryterium wyboru powinien być wygląd. Na rynku nie brak modeli o zróżnicowanej stylistyce, dzięki czemu można dopasować ubranie do swoich preferencji oraz stylu.

 

Bluzy ochronne dla groomerów i nie tylko

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór bluz ochronnych przeznaczonych dla wszystkich tych, którym zależy na komfortowej i efektywnej pracy ze zwierzakami. Przeznaczona przede wszystkim dla groomerów odzież znajdzie też zastosowanie w gabinetach weterynaryjnych, hodowlach, schroniskach, psich hotelach i innych podobnych miejscach. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością, dlatego na pewno nie zawiodą oczekiwań wymagającego użytkownika. Zapraszamy do zakupów.

Bluzy groomerskie

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium