Koszty dostawy

Koszt dostawy uzależniony jest od formy dostawy - oferujemy dostawę paczką pocztową priorytetową, listem poleconym (Poczta Polska), Paczkomaty InPost oraz kurierem GLS i Rohlig Suus.

Koszty dostawy są następujące:

Forma dostawy Płatność przelewem Płatność przy odbiorze Czas dostawy
Poczta Polska - list polecony 8,90 zł - 1 - 3 dni robocze
Paczkomaty InPost 9,99 zł - 1 - 3 dni robocze
Kurier GLS do 30kg - 11,90 zł do 30kg - +1,9 zł 1 - 3 dni robocze
Kurier InPost do 30kg - 11,90 zł
do 30kg - +1,9 zł
1 - 3 dni robocze
 Poczta Polska - paczka do 30kg - 12,90 zł do 30kg - +1,9 zł 1 - 3 dni robocze
Przesyłka paletowa Rohlig Suus Cena ustalana indywidualnie po zważeniu i zmierzeniu palety. Cena ustalana indywidualnie po zważeniu i zmierzeniu palety. 1 - 3 dni robocze

Dla zamówień od kwoty 190 zł koszt dostawy wynosi 0 zł.

Darmowa dostawa nie dotyczy przesyłek do Klientów ze statusem Hurt - Specjal.

Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek zagranicznych.

Wszystkie podane ceny są cenami brutto. Powyższy cennik wysyłek dotyczy wysyłki na terenie Polski. Wysyłamy także towar do całej Unii Europejskiej oraz większości krajów spoza UE - koszt dostawy jest wtedy ustalany indywidualne dla danego zamówienia.

W przypadku przesyłek o wadze powyżej 30 kg (paleta), kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę, pod wskazany na liście przewozowym adres (pod budynek, jeżeli pozwalają na to warunki ruchu drogowego). Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do budynku. Obowiązek rozładunku oraz wniesienia przesyłki leży w gestii odbiorcy. Jeżeli pozwalają na to warunki techniczne, kierowca może zwieźć paletę windą hydrauliczną z samochodu.

Gdy kurier dostarczy przesyłkę proszę sprawdzić od razu stan opakowania towaru oraz taśmy zabezpieczające. Jeżeli żadne z nich nie budzą zastrzeżeń, proszę podpisać list przewozowy i zapłacić za przesyłkę (w przypadku wysyłki za pobraniem). W przypadku widocznych na opakowaniu uszkodzeń, proszę rozpakować przesyłkę i sprawdzić zawartość. Jeżeli zostaną stwierdzone jakiekolwiek uszkodzenia lub braki proszę sporządzić na miejscu, w obecności kierowcy, protokół szkody, który wraz z przesyłką proszę oddać kierowcy.

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium