Menu

Maty

Pielęgnacja niektórych czworonogów stanowi spore wyzwanie ze względu na ich ruchliwość, stres, a także gabaryty. Kluczowe znaczenie odgrywa więc stabilna pozycja w trakcie zabiegu, którą zapewniają specjalne maty antypoślizgowe.

Charakterystyka mat antypoślizgowych

Groomerskie maty antypoślizgowe są zaprojektowane i wykonane tak, by zapewnić maksymalny komfort zwierzęciu i osobie zajmującej się pielęgnacją. Wykonanie ze specjalnej gumy i z tworzywa sztucznego pozwala maksymalnie zredukować ślizganie się po powierzchni maty. Ponadto pokryta jest specjalną fakturą, na przykład w formie krążków – nieregularna chropowata powierzchnia sprawia, że łapy czworonoga nie rozjeżdżają się w trakcie zabiegu. Efektem doskonałego projektu i wykonania jest przyczepność na poziomie kauczuku. Jednocześnie dostępne w naszym sklepie maty są niezwykle łatwe w czyszczeniu. Po zabiegu usunięcie pozostałych na powierzchni włosów lub sierści nie stanowi najmniejszego problemu. Wszystkie maty charakteryzują się bardzo wysoką trwałością i wytrzymałością, nie tylko na pazury czworonogów, ale także na rozciąganie. Przy tym są jednak stosunkowo cienkie, a więc bardzo łatwe w transporcie.

Wszystkie funkcje i zalety mat

Dostępne w naszym sklepie maty mogą pełnić wiele funkcji. Najczęściej są one używane na specjalnych stołach trymerskich. Gdy tylko powierzchnia stołu straci swoje właściwości, lecz pozostałe elementy są w dobrym stanie, wystarczy wymienić matę. Dlatego oferujemy maty w różnych rozmiarach i kolorach, a ich mocowanie do stołu jest niezwykle proste.

Dzięki dostępnym w naszym asortymencie matom właściciele czworonogów mogą także zaadaptować zwykły stół na potrzeby pielęgnacji podopiecznego i zdecydowanie łatwiej przeprowadzać ją w domowych warunkach. Właścicielom psów wystawowych maty przydają się w jeszcze inny sposób. Narzucone na klatkę lub dowolny obiekt o podobnych gabarytach pomogą w stworzeniu prowizorycznego stołu służącego do przygotowania psa do pokazu.

Maty antypoślizgowe do stołów groomerskich

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium