Menu

Karmy funkcyjne

Jesteś właścicielem czworonoga? Zapewne rozumiesz, jak ważne dla jego kondycji i rozwoju jest odpowiednio dobrana dieta. Podobnie jak u człowieka, również u zwierzęcia ważne jest dostarczanie niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów. Trzeba zatroszczyć się też o odpowiedni ładunek energetyczny, który pozwoli pupilowi na beztroskie zabawy i odkrywanie świata.

Karmy funkcyjne to produkty przeznaczone do żywienia kotów. Ich skład został opracowany w taki sposób, aby odpowiedzieć na różne potrzeby zwierząt. Nie wierzymy w jeden, uniwersalny produkt, dlatego dla Twojego pupila proponujemy kilka rodzajów karm, które są smaczne i pełnowartościowe.

Wyselekcjonowane produkty dla kotów

Karma powinna być dobrana do cech, stylu życia i preferencji smakowych kota. Na pewno znasz swojego czworonoga jak nikt inny i wiesz, czego potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Pamiętaj, że jego potrzeby zmieniają się na każdym etapie życia. Podążanie za nimi pozwoli Ci skomponować idealny jadłospis, który zaspokoi nie tylko koci apetyt, ale też dostarczy mu dawki codziennej energii. Zapewni to odpowiednia koncentracja składników energetycznych, niekiedy uzupełniona o dodatkowe przeciwutleniacze czy substancje wzmacniające odporność.  Dawkowanie dopasuj do wagi swojego pupila oraz jego wieku.

Nasza oferta karm dla kotów

W naszej ofercie znajdziesz karmy dla kotów pochodzące od uznanych producentów. Poznasz też dokładny skład każdego z nich oraz zalecane dawkowanie. Firma Doggy proponuje karmy funkcyjne w kilku wariantach do wyboru:

  • dla kotów aktywnych,
  • dla kotów sterylizowanych i mało aktywnych,
  • dla kotów wrażliwych lub z nadwagą,
  • dla kotów różnych ras.

Każdy z produktów kupisz w wygodnym opakowaniu dostępnym w kilku pojemnościach. Możesz wybierać tylko te karmy, które Twój pupil już polubił i „zaakceptował” lub zaskoczyć go nowymi smakami w formie suchej lub mokrej. Zaserwuj mu mięso ze szwedzkiego łosia, suszonego kurczaka, kąski w galarecie, wieprzowinę, preparowany owies.

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium