Menu
Opcje przeglądania

Akcesoria do klatek i transporterów dla zwierząt

Jak każdy właściciel, musisz od czasu do czasu zabrać swojego pupila w podróż. Najbezpieczniejszym miejscem dla zwierzęcia są specjalistyczne klatki i transportery. Jeżeli jednak chcesz dodatkowo umilić swojemu ulubieńcowi czas spędzony w samochodzie, warto sięgnąć po dodatkowe akcesoria. Twój podopieczny z pewnością będzie Ci wdzięczny, kiedy dostosujesz klatkę lub transporter do jego wymagań oraz zapewnisz wszelkiego rodzaju udogodnienia.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz wentylatory, gumowe maty oraz poidła dostosowane do rodzaju zwierzęcia. Warto się z nimi zapoznać.

Jak zminimalizować stres podczas podróży?

Podróż samochodem nie należy do przyjemnych. Często zdarza się, że z powodu stresu zwierzęta spontanicznie oddają mocz lub kał. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie zabezpieczenie tapicerki poprzez wyłożenie na dno transportera gumowej maty.

W naszym sklepie maty do transporterów występują w uniwersalnych rozmiarach. Z uwagi na zastosowany materiał, z łatwością możesz dociąć gumę na pożądany wymiar.

Kolejnym sposobem na komfortową jazdę jest zainstalowanie wentylatora. Zapewnia on stałą dostawę świeżego powietrza do klatki lub transportera, zapobiegając w ten sposób atakom paniki i niedotlenieniu. Urządzenie posiada baterie, które mogą pracować do 100h. Takie rozwiązanie docenią duże zwierzęta.

Must have w podróży to poidełko. W naszym sklepie znajdziesz modele dostosowane do wielkości zwierzęcia, zarówno dla małych, średnich jak i dużych pupili. Nasze poidła występują w kilku kolorach, dzięki czemu dopasujesz go wizualnie do wyglądu klatki lub transportera. Posiadają tryb automatyczny, który ułatwia zwierzętom korzystanie z urządzenia oraz zapobiega powstawaniu bałaganu wokół klatki.

Jeżeli chcesz zaopatrzyć się w akcesoria niezbędne w trakcie podróży, zapraszamy na zakupy. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość i profesjonalną obsługę.

 

Akcesoria do klatek i transporterów dla zwierząt

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium