Menu

Stoły i akcesoria elektryczne

Grooming wymaga niekiedy dużego nakładu siły i cierpliwości, o czym wie każda osoba poświęcająca czas na pielęgnację czworonogów. Z pomocą przychodzą na szczęście stoły i akcesoria elektryczne, które znacznie ułatwiają zadanie opiekunom.

Rola stołów elektrycznych

Zwłaszcza w przypadku pokaźnych rozmiarów zwierzęcia, szczególnym wyzwaniem bywa umieszczenie go na stole groomerskim. Dlatego warto zaopatrzyć się w podnośnik napędzany energią elektryczną. Wówczas czworonóg wchodzi na blat z poziomu podłogi, a następnie jest podnoszony do wygodnej dla opiekuna pozycji, w której strzyżenie i trymowanie sierści przebiegnie najsprawniej. Rozmiary blatów i siła podnośnika są dostosowane do potrzeb zwierząt o różnych gabarytach i wadze. Pielęgnacja sierści psa wymaga szczególnej dbałości o detale, dlatego bardzo użytecznym elementem wyposażenia stołu groomerskiego jest oświetlenie. Dzięki niemu praca może przebiegać sprawnie o każdej porze dnia.

Stoły i akcesoria elektryczne w naszej ofercie

W naszym sklepie zadbaliśmy o potrzeby wszystkich właścicieli salonów i opiekunów czworonożnych pupili. Stoły wyposażone w podnośniki elektryczne są dostosowane do zwierząt o różnych gabarytach. Niektóre modele charakteryzują się potężnym udźwigiem nawet do 100 kg. Stabilną pracę zapewni między innymi podwójny podnośnik. Sterowanie wysokością stołu jest bardzo wygodne i odbywa się na przykład przy pomocy klawisza nożnego. Ponadto stoły zostały wyposażone w blaty pokryte antypoślizgową powierzchnią, co zapewnia najwyższy komfort podopiecznemu i osobie wykonującej zabiegi pielęgnacyjne. Niektóre modele są wzbogacone o bardzo przydatne najwyższej klasy oświetlenie LED, dzięki któremu w trakcie trymowania sierści opiekunowi nie umknie żaden szczegół.

W tej kategorii można znaleźć także przydatne akcesoria groomerskie. Należą do nich między innymi obrotowe nakładki na stoły z uchwytem groomerskim przeznaczone dla mniejszych zwierząt. Bardzo wygodne rozwiązanie stanowią przyborniki i organizery mocowane do blatu stołu. Sprawdzone rozwiązania maksymalnie ograniczają stres zwierzęcia i wysiłek opiekuna związanych z pielęgnacją pupila.

Stoły elektryczne groomerskie

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium