Menu

Konserwacja sprzętu tnącego dla czworonogów

Korzystasz z maszynek do strzyżenia psiej sierści, specjalistycznych nożyczek, a może z innego, podobnego sprzętu do groomingu? Jeśli tak, doskonale wiesz, że od stanu samych ostrzy zależą zarówno jakość i precyzja wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, jak również ich bezpieczeństwo. Chcesz „przedłużyć życie” sprzętowi tnącemu i zwiększyć jego efektywność? Jeśli tak, koniecznie sięgnij po środki do konserwacji ostrzy, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

To profesjonalne preparaty oraz akcesoria, które najlepiej sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych – np. w salonach groomerskich – jednak można je zastosować również w domu. Poznaj je bliżej!

Jakie środki konserwacyjne warto wybrać?

Gama preparatów konserwujących ostrza akcesoriów groomerskich jest stosunkowo szeroka. Znajdziesz w niej m.in.:

  • spraye do chłodzenia i czyszczenia ostrzy – to poręczne preparaty, przy pomocy których w krótkim czasie pozbędziesz się resztek włosów i innych zanieczyszczeń, a jednocześnie schłodzisz elementy tnące do bezpiecznej temperatury,
  • płyny do czyszczenia ostrzy – również o własnościach dezynsekcyjnych, które zwiększają higieniczność groomingu,
  • oliwki do konserwacji ostrzy – odpowiednie do stosowania w maszynek, zapewniają płynną pracę ostrzy i zapobiegają zbyt szybkiemu stępieniu się ich,
  • urządzenia do dezynfekcji sprzętu – przydają się do usuwania z narzędzi szkodliwych bakterii i innych drobnoustrojów, głównie do zastosowań profesjonalnych.

Które preparaty wybrać?

Wybór odpowiednich preparatów konserwacyjnych jest uzależniony od wielu czynników. Przykładowo, do nożyczek zastosujesz raczej spraye oraz płyny, zaś do ostrzy maszynowych – oliwki, które zapobiegną ich zacieraniu.

Jeżeli tniesz sierść profesjonalnie, koniecznością jest zainwestowanie w sprzęt do dezynfekcji akcesoriów tnących, a także płyny dezynfekujące.

Pewne jest jedno: wszystkie produkty, które znajdziesz w tej kategorii na Germapol.pl to sprawdzone środki, których jakości i efektywności działania możesz zaufać.

 

Zapoznaj się z opisami poszczególnych wyrobów, a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami i uzyskaj profesjonalną poradę!

Konserwacja ostrzy

  • nowość
Blue Active sterylizator UV-C Blue Active sterylizator UV-C
Producent: 4Paws
Cena:

299,00 zł

szt
zobacz więcej
Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium