Menu

Uniwersalne, składane – przenośne

Wiele czworonogów źle znosi podróże i wizyty w gabinetach pielęgnacyjnych. Dlatego specjaliści z zakresu strzyżenia często odbywają wizyty domowe. Na ich potrzeby doskonale odpowiadają składane i przenośne stoły trymerskie.

Uniwersalne składane stoły trymerskie

Pielęgnacja czworonoga może odbywać się w warunkach domowych, pod warunkiem, że dostępny będzie odpowiedni stół. Składane wersje stołów charakteryzują się znacznie niższą wagą, łatwym transportem, ale jednocześnie wysoką ergonomią i dostosowaniem do potrzeb zwierząt o różnych gabarytach. Na rynku dostępne są rozmaite konstrukcje różniące się między innymi rozmiarami i wyposażeniem, na przykład z wysięgnikiem. Wiele modeli pozwala na umieszczanie blatu na optymalnej wysokości, co znacznie ułatwia przeprowadzanie zabiegów.

Składane stoły trymerskie dostępne w naszej ofercie

W naszym sklepie można znaleźć profesjonalne mobilne stoły trymerskie, charakteryzujące się różnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Większość z nich to modele ultralekkie, co obok możliwości składania, znacznie ułatwia transport sprzętu. Najprostsze z nich konstrukcją przypominają składane taborety, jednak są znacznie większe i bardziej wytrzymałe, a rozmiar blatu pozwala na pielęgnację przynajmniej średniej wielkości zwierząt. W naszym sklepie dostępne są również stoły o dużych blatach wyposażone w jeden, a nawet dwa wysięgniki oraz uchwyty i smycze groomerskie, co daje najwyższy komfort pracy. Blaty pokryte są powierzchnią antypoślizgową, zapewniającą czworonogowi komfort.

Bardzo wygodne rozwiązanie stanowią mobilne stoły trymerskie poruszające się na dużych pompowanych kołach. Po złożeniu przyjmują kształt lekkiego wózka. Wysiłek związany z transportem sprzętu jest więc ograniczony do minimum. W naszej ofercie obecne są także przydatne akcesoria. Przy pielęgnacji mniejszych zwierząt doskonale sprawdzą się na przykład obrotowe okrągłe nakładki na stół wyposażone w specjalne uchwyty. Polecamy przydatne organizery, które po przymocowaniu do blatu zmieszczą wszystkie niezbędne akcesoria służące do pielęgnacji.

Stoły groomerskie uniwersalne, składane i przenośne

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium