Menu
Opcje przeglądania

Podkłady

Trymowanie psów to zabieg, na który coraz częściej decydują się właściciele czworonogów z szorstką sierścią. To właśnie ona bywa najbardziej problematyczna jeśli chodzi o pielęgnację, strzyżenie czy czesanie. Inaczej niż u innych ras, u psów z szorstką sierścią nie zachodzi klasyczny proces linienia, polegający na zrzucaniu i pozbywaniu się owłosienia. Pozostaje ona na tym samym miejscu utrudniając dopływ powietrza do skóry i jej prawidłową wentylację. W praktyce oznacza to spory dyskomfort dla czworonoga, który swoje niezadowolenie demonstruje gorszym nastrojem, drapaniem, ocieraniem się. W efekcie może dojść nawet do pojawienia się ran.

Zaawansowana pielęgnacja, jaką jest trymowanie wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale też zastosowania odpowiednich preparatów. Podkłady są wykorzystywane jako odżywki lub podstawy do kredy. Ich zadaniem jest przygotowanie sierści do zabiegów, np. farbujących czy wzmacniających.

Trymowanie z pomocą podkładów

Nie tylko psy szorstkowłose poddawane są trymowaniu. Ten zabieg pielęgnacyjny z powodzeniem można wykonać również u czworonogów z sierścią jedwabistą, u których problemem są włosy niesforne, zbyt długie po to, by układały się należycie. To problem zwłaszcza u psów rasowych, które powinny zachwycać jedwabistą, pięknie układającą się "fryzurę". Dzięki podkładom ich sierść odzyska należyty blask, będzie odświeżona, zdrowsza i bardziej efektowna.

Nasza oferta podkładów

W naszej ofercie zgromadziliśmy produkty do pielęgnacji zwierząt, w tym pokłady do trymowania i wzmacniania sierści. Proponujemy wyłącznie oryginalne preparaty takich firm jak

  • All Systems,
  • Chris Christensen,
  • Pure Paws,
  • Cherry Knoll.

Wybierając je masz pewność, że sięgasz po bezpieczne i skuteczne produkty dla swojego czworonoga. Jako groomer zawodowiec lub amator docenisz je za spektakularne efekty, łatwą i przyjemną aplikację, wysoką wydajność i stosunkowo niską cenę. Wybierz pojemność, która jest Ci potrzebna, a następnie zapoznaj się z dokładną instrukcją użytkowania stworzoną przez producenta.

Zapraszamy na udane zakupy!

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium