Zakupy hurtowe
Nasz sklep umożliwia zakupy hurtowe. Kupowanie produktów po cenach hurtowych jest możliwe po uzyskaniu statusu hurtownika. Status taki mają szansę uzyskać zarejestrowani użytkownicy naszego sklepu, którzy:
 
  • prowadzą działalność gospodarczą polegającą na dalszej odsprzedaży produktów branży groomerskiej/weterynaryjnej,
  • prowadzą zarejestrowaną, legalną hodowlę,
  • świadczą usług groomerskie - salony pielęgnacji zwierząt, sklepy z artykułami dla zwierząt oraz gabinety weterynaryjne,
  • nie mają żadnych zaległości finansowych względem naszej firmy

Jak uzyskać status hurtownika ?

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem statusu hurtownika i spełniasz podane wyżej warunki, zarejestruj się w naszym sklepie zaznaczając odpowiednią opcję "Chcę uzyskać status hurtownika" lub "Chcę uzyskać status hodowcy". Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz konto o statusie Klienta hurtowego.
Jeżeli posiadasz już konto w naszym sklepie to prosimy o kontakt mailowy: marcin@germapol.pl w celu przydzielenia statusu Klienta hurtowego.

Jak dokonywać zakupów hurtowych ?

Od momentu przyznania Ci statusu hurtownika możesz dokonywać zakupów hurtowych w naszym sklepie. Zaloguj się w sklepie na konto, które uzyskało status. Po zalogowaniu się oprogramowanie sklepu automatycznie rozpozna Cię jako hurtownika - przy wszystkich towarach zamiast cen detalicznych, zobaczysz ceny hurtowe i w tych cenach będziesz dokonywał zakupów.

 

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium