Szanowni Klienci, w związku z wprowadzeniem stanu epidemii bardzo prosimy o dokonywanie zakupów tylko za pośrednictwem sklepu on-line. Nie ma możliwości zakupów na miejscu w sklepie stacjonarnym. Wspólnie dbajmy o nasze zdrowie i bezpieczeństwo 👍👍👍 Przesyłki realizujemy na bieżąco, według kolejności wpłynięcia.

Proszę pamiętać, że kurier robi tylko jedną próbę doręczenia paczki i w razie nieobecności paczka automatycznie wraca do oddziału firmy kurierskiej.

 
Zakupy hurtowe
Nasz sklep umożliwia zakupy hurtowe. Kupowanie produktów po cenach hurtowych jest możliwe po uzyskaniu statusu hurtownika. Status taki mają szansę uzyskać zarejestrowani użytkownicy naszego sklepu, którzy:
 
  • prowadzą działalność gospodarczą polegającą na dalszej odsprzedaży produktów branży groomerskiej/weterynaryjnej,
  • prowadzą zarejestrowaną, legalną hodowlę,
  • świadczą usług groomerskie - salony pielęgnacji zwierząt, sklepy z artykułami dla zwierząt oraz gabinety weterynaryjne,
  • nie mają żadnych zaległości finansowych względem naszej firmy

Jak uzyskać status hurtownika ?

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem statusu hurtownika i spełniasz podane wyżej warunki, zarejestruj się w naszym sklepie zaznaczając odpowiednią opcję "Chcę uzyskać status hurtownika" lub "Chcę uzyskać status hodowcy". Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz konto o statusie Klienta hurtowego.
Jeżeli posiadasz już konto w naszym sklepie to prosimy o kontakt mailowy: marcin@germapol.pl w celu przydzielenia statusu Klienta hurtowego.

Jak dokonywać zakupów hurtowych ?

Od momentu przyznania Ci statusu hurtownika możesz dokonywać zakupów hurtowych w naszym sklepie. Zaloguj się w sklepie na konto, które uzyskało status. Po zalogowaniu się oprogramowanie sklepu automatycznie rozpozna Cię jako hurtownika - przy wszystkich towarach zamiast cen detalicznych, zobaczysz ceny hurtowe i w tych cenach będziesz dokonywał zakupów.

 

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium