Menu

Wysięgniki

Każdy profesjonalny salon groomerski powinien być wyposażony w urządzenia i akcesoria ułatwiające pielęgnacje zwierząt. Wysięgniki są jednym z najważniejszych elementów, które powinny znaleźć się w salonie, ponieważ między innymi od nich zależy komfort wielogodzinnej pracy groomera.

Jakie funkcje pełni wysięgnik groomerski?

Główną czynnością wykonywaną przez groomera jest strzyżenie i pielęgnacja psów i kotów. Aby zapewnić zwierzętom bezpieczeństwo niezbędnym urządzeniem w salonie jest wysięgnik przymocowany do stołu. To urządzenie, które pomaga w utrzymaniu zwierząt na blacie podczas zabiegów pielęgnacyjnych. W znaczący sposób wpływa na szybkość wykonywania usługi utrzymując pasa lub kota w pożądanej pozycji. Wysięgniki nie tylko skracają czas zabiegów pielęgnacyjnych oraz zapewniają bezpieczeństwo czworonogom, ale również dają groomerowi komfort podczas wielogodzinnego strzyżenia. W zależności od potrzeb, salon może zaopatrzyć się w wysięgnik jedno lub dwustronny. Do urządzenia za pomocą karabinka przypina się smycz groomerską pozwalającą zachować odpowiednią pozycję zwierzęcia oraz pozostać na stole podczas zabiegu pielęgnacyjnego.

Co oferujemy?

Nasz sklep dostarcza salonom groomerskim niezbędne urządzenia i akcesoria ułatwiające pielęgnację zwierząt. Posiadamy duży wybór wysięgników dostosowanych do niemal każdego stołu. Oferowane przez nas jednostronne i dwustronne wysięgniki występują również w komplecie ze smyczami. Uchwyty dwustronne pasują do blatów o długości nawet 150 cm.

Oprócz wysięgników groomerskich dostarczamy wysokiej jakości akcesoria, takie jak łańcuszki przedłużające do smyczy pasujące do większości wysięgników, wygodne organizery, karabińczyki oraz imadła. Smycze wraz z obrożą dołączone do kompletu posiadają regulowany obwód szyi, umożliwiając strzyżenie zwierząt każdej wielkości. Wysięgniki przeznaczone są do pielęgnacji psów i kotów w domowych warunkach, jak i profesjonalnych salonach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wysięgników oraz innymi urządzeniami i akcesoriami dostępnymi w naszym sklepie.

Wysięgniki do stołów groomerskich

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium