Akcesoria przydatne na wystawie psów rasowych

Podróż na wystawę psów rasowych to spore wyzwanie zarówno dla czworonoga, jak i jego właściciela. Wiele miesięcy pielęgnacji i szkolenia nie może pójść na marne. Wszystko musi zostać dopięte na ostatni guzik. Tej kategorii zgromadziliśmy wszelkie akcesoria, które przydadzą się w trakcie podróży na wystawę i samego pokazu. Dowiedz się, czego potrzebuje Twój pies i uniknij zbędnego stresu.

Jak zadbać o Komfort czworonoga w podróży?

Podróżowanie z psem nie musi być kłopotliwe. Wystarczy że zabierzesz ze sobą akcesoria, które zapewnią komfort Twojemu podopiecznemu. Co szczególnie warto zapakować do kuferka lub torby? Oto najważniejsze propozycje:

  • Przenośna miska lub poidełko,
  • Ergonomiczna miska na karmę,
  • Wentylatory do klatek,
  • Saszetki na nagrody i przysmaki.

Tylko wypoczęty pies zaprezentuje się na wystawie zgodnie ze swoim potencjałem. W trakcie podróży musisz pamiętać o dostępie do wody dla twojego podopiecznego. W naszym sklepie znajdziesz specjalne miski, a także wygodne poidełka. Zadbaj również o oddzielną lekką miskę przeznaczoną na karmę dla twojego pupila. Z kolei nagrody w postaci przysmaków możesz umieścić w wygodnej saszetce, którą zaczepisz na biodrach. Jeśli Twój pies podróżuje w klatce, dopilnuj odpowiedniej temperatury, aby się nie przegrzał. Przydatny może okazać się wentylator, jednak jego moc nie może być zbyt duża, aby zwierzę się nie przeziębiło.

Jak odnieść sukces na wystawie dzięki odpowiednim narzędziom?

W trakcie pokazu musisz wyegzekwować posłuszeństwo od swojego czworonoga. Piszczałki ringowe pomogą uniknąć chwil rozkojarzenia. Potrzebna Ci będzie także opaska do numeru startowego, o której łatwo zapomnieć przygotowując się do podróży. Oprócz opaski zabierz także specjalną zapinkę. Przed występem następuje czas na ostatnie przygotowania, np. przy pomocy mini prostownicy.

Zabierz na wystawę

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium