Menu

Stoły i akcesoria

Pielęgnacja czworonogów bywa nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza, gdy naszych podopiecznych charakteryzują duże rozmiary i jeszcze większy temperament. Doskonale wyposażone stoły i akcesoria zapewniają najwyższy komfort zarówno czworonogom, jak i opiekunom.

Dlaczego stoły groomerskie i akcesoria są użyteczne?

Trudno wyobrazić sobie optymalną pielęgnację podopiecznego w standardowych warunkach domowych. Bardzo istotną rolę odgrywa podwyższona pozycja, którą zapewnia stół, dokładnie jak w przypadku przeprowadzania zabiegów w gabinetach weterynaryjnych. Ponadto czworonóg wymaga ustawienia w stabilnej pozycji, dzięki czemu zabiegi pielęgnacyjne przebiegają sprawniej. Nie wolno zapominać o komforcie czworonoga, który musi czuć się na stole bezpiecznie i pewnie, a w razie potrzeby zostać unieruchomiony. Stoły i akcesoria gwarantują zachowanie stabilnej pozycji i najwyższy komfort psa lub kota, a także dostosowanie do jego wymiarów i innych potrzeb.

Stoły i akcesoria zapewniający najwygodniejszą pielęgnację

W naszym asortymencie znajdują się stoły groomerskie dostosowane do podopiecznych należących do różnych ras. Sprzęt jest dostępny w wielu wymiarach i wariantach konstrukcyjnych. Stoły przeznaczone dla większych zwierząt zostały wyposażone w podnośniki hydrauliczne i elektryczne, dzięki czemu opiekunowie nie muszą używać nadmiernej siły przy umieszczeniu zwierzęcia na stole. Możliwa jest także regulacja wysokości, a blaty pokryte są zazwyczaj antypoślizgową powierzchnią. Regulacja nóżek pozwala osiągnąć stabilną pozycję nawet na nierównej powierzchni. W komplecie mogą znajdować się także smycze i inne akcesoria. Czynności, takie jak strzyżenie stają się w ten sposób maksymalnie komfortowe dla opiekunów i zwierząt.

W sklepie udostępniamy także sprawdzone akcesoria. Należą do nich między innymi przyborniki i organizery, gumowe maty czy obrotowe nakładki na stoły ułatwiające pielęgnację małych zwierząt. Z myślą o tych ostatnich proponujemy również mniejsze i tańsze stoły składane. Dzięki ultra lekkiej konstrukcji można je łatwo przenosić i w razie potrzeby wykonywać zabiegi mobilnie w domach klientów.

Stoły i akcesoria groomerskie

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium