Menu

Skuteczne suszarki i kabiny suszące dla czworonogów

Dobry salon groomerski nie narzeka na brak klientów. Praca wre przez cały dzień, a kolejne czworonogi tuż po wykonaniu zabiegów wymagają szybkiego i sprawnego wysuszenia sierści, aby jak najszybciej wrócić do swoich właścicieli. Dlatego gabinety inwestują w coraz doskonalsze suszarki i kabiny suszące, które znacznie przyspieszają obsługę czworonożnych klientów.

Jak wybrać suszarkę dla psów i kotów?

Dobra suszarka dla psa i kota znacznie różni się od modeli wykorzystywanych przez ludzi. Cechy, na które warto zwrócić uwagę to:

  • duża moc urządzenia,
  • cicha praca,
  • wielostopniowa regulacja nawiewu,
  • wytrzymała konstrukcja,
  • ergonomia pracy,
  • wymienne końcówki.

Wielu pupili stresuję się dźwiękiem suszarki, zwłaszcza przebywając poza domem, na przykład w salonie groomerskim. Dlatego wybór sprzętu powinien stanowić kompromis pomiędzy wysoką mocą, a cichą pracą urządzenia. Sierść jest znacznie gęstsza od ludzkich włosów, więc suszarki dla psów i kotów muszę po prostu pracować skuteczniej. Wymienne końcówki pozwalają lepiej dostosować pracę suszarki do gabarytów i charakterystyki owłosienia czworonoga.

Rodzaje suszarek dla psów i kotów

Najprostsze urządzenia przypominają suszarki przeznaczone dla ludzi. Mieszczą się w dłoni i dobrze sprawdzają się w przypadku mniejszych zwierząt. Główna różnica polega na cichej pracy, a także przystosowaniu do działania przez wiele godzin, co jest normą w salonie. Dużą popularnością cieszą się mocne suszarki podłogowe z wielostopniową regulacją nawiewu z grubym wężem i wymiennymi końcówkami. Jeszcze inne modele są wyposażone w stojak, dzięki czemu dobrze komponują się ze stołem groomerskim i zapewniają wysoką ergonomię.

Bardzo ciekawe i przyjemne dla czworonogów rozwiązanie stanowią kabiny suszące. Pies wchodzi do ich wnętrza, gdzie ciepłe powietrze załatwia sprawę znacznie szybciej niż tradycyjna suszarka. W naszej ofercie nie brakuje różnorodnych modeli, dostosowanych do czworonogów różnej wielkości. W tej kategorii znajdziesz także przydatne akcesoria, wśród nich między innymi opaski do suszenia psów, które dobrze zabezpieczają uszy pupila.

Suszarki i kabiny dla zwierząt

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium