Podręcznik „Kynologia, Wiedza o psie” - Jerzy Monkiewicz, Jolanta Wajdzik, Katarzyna Rogowska-Sobota, wyd. UWP, wydanie IV poprawione, rozszerzone

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24-48h
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.22667
Producent: Uwp
Kod produktu: 22431482

Opis

Nowe wydanie książki: "Kynologia. Wiedza o psie" - Jerzy Monkiewicz, Jolanta Wajdzik, Katarzyna Rogowska-Sobota - wydanie IV poprawione, rozszerzone, UWP Wrocław 2020
Książka jest w zasadzie podręcznikiem akademickim prze­­znaczonym dla studentów medycyny weterynaryjnej i nauk pokrewnych, jednak przystępność ujęcia materiału oraz bo­gac­two treści ogólnych dotyczących psa sprawiają, że powinna ona trafić także do rąk kyno­logów, hodowców i po prostu właścicieli psów.

Od Wydawcy:

"Otrzymują Państwo do rąk IV wydanie „Kynologii. Wiedzy o psie" - wyjątkowego podręcznika, w którym ta wiedza jest wszechstronna, profesjonalna a jednocześnie przystępnie podana. Poszczególne rozdziały dotyczą pochodzenia, podstaw anatomii, fizjologii, zmysłów, rozmnażania, najczęściej występujących chorób, żywienia, genetyki i behawioru. Przedstawiono tu 198 ras z ich krótką charakterystyką oraz opisano działalność Związku Kynologicznego w Polsce, sposób organizowania wystaw psów rasowych i sędziowania. Ponadto podano wskazówki dotyczące hodowli psów rasowych, zakupu i dalszego odchowu. Pierwsze wydanie podręcznika miało miejsce w 2003 roku. Drugie w 2007 i trzecie w 2011 - wszystkie cieszyły się dużym zainteresowaniem Czytelników - studentów medycyny weterynaryjnej, biologii i hodowli zwierząt, zootechniki, nauki o zwierzętach, bioinżynierii zwierząt, a także hodowców i właścicieli psów. Z uwagi na całościowe przedstawienie wiadomości z dziedziny kynologii podręcznik ten jest nadal jedyną pozycją wydawniczą na polskim rynku, która w tak kompleksowym zakresie zawiera treści zbliżające człowieka do swego najwierniejszego przyjaciela - psa. Przy opracowywaniu podręcznika wykorzystano nie tylko piśmiennictwo, ale również własne doświadczenia autorów, którzy „od zawsze" hodowali psy. Składamy serdeczne podziękowania osobom, które pomogły w opracowaniu podręcznika, w tym Przewodniczącemu Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce - Panu Andrzejowi Mani, a także Sędziom Kynologicznym i Wystawcom psów za umożliwienie fotografowania ich zwierząt. Profesor Jerzy Monkiewicz nie doczekał IV wydania „Kynologii. Wiedzy o psie". Pracował nad jej kształtem w najcięższych chwilach choroby. W tym czasie ostatecznym niewiele było rzeczy ważniejszych niż ta książka."

Książka jest pięknie wydana, z kolorową twardą okładką. Zawiera 763 strony i jest bogato ilustrowana kolorowymi profe­sjonalnie wykonanymi zdję­ciami i rysunkami.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Opublikowanie opinii wystawianej za pomocą formularza dostępnego bezpośrednio na stronie germapol.pl wymaga wcześniejszej weryfikacji przez usługodawcę. Weryfikacja polega na sprawdzeniu zgodności opinii z regulaminem, w szczególności na sprawdzeniu, czy osoba opiniująca jest Klientem naszego sklepu internetowego - w tym wypadku sprzedawca sprawdza, czy osoba ta dokonała zakupu w sklepie germapol.pl, a w przypadku opinii o produkcie sprawdza dodatkowo, czy zakupiła opiniowany produkt. Weryfikacja następuje bez zbędnej zwłoki. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium