Aby dodawać produkty do przechowalni musisz być zalogowany

Menu

So Posh - I'm So Puffy, Volume Show Conditioner - odżywka dodająca objętości, 1l

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24-48h
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 149,99 zł

Cena regularna:

149.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
installment-hub-banner

Opis

So Pash I’m So Puffy, Volume Show Conditioner odżywka nadaje sierści maksymalną objętość na dzień wystawowy. Bogata w witaminy formuła intensywnie odżywia sierść.

Idealna na wystawę

Przygotuj swojego psa na wystawę dzięki odżywce So Posh I’m So Puffy Conditioner. Stworzona z myślą o maksymalnej objętości, pozostawia sierść puszystą, pełną tekstury i łatwą do stylizacji.

Ekstremalna tekstura i utrwalenie

Odżywka nadaje sierści wyjątkową strukturę, podkreślając jej naturalne cechy i zapewniając trwałe utrwalenie. Sierść pozostaje gładka, lśniąca i wyraźnie zdefiniowana, przy jednoczesnym zachowaniu delikatności dla włosa.

Nie do codziennego stosowania 

Została opracowana z myślą o efektach wystawowych lub sesjach zdjęciowych, kiedy liczy się perfekcyjny wygląd. Nie stosować do codziennej pielęgnacji. Do regularnego użycia zalecana jest linia I’m So Fantastic.

Najwyższa jakość składników

Produkt jest w pełni bezpieczny dla zwierząt i nie zawiera agresywnych konserwantów, parabenów ani silikonów, posiada zbilansowane pH. Możesz mieć pewność, że używasz bezpiecznego kosmetyku.  

Stosuj po myciu szamponem I’m So Puffy Shampoo – spłucz dokładnie lub pozostaw niewielką ilość produktu na sierści dla mocniejszego efektu.

Rasy

  • Pudel
  • Bichon Frise
  • Pomeranian
  • Samoyed
  • oraz inne psy wymagające zwiększenia objętości sierści

Sposób użycia

  1. Rozcieńcz do 1:10 w butelce lub innym pojemniku
  2. Zużyj od razu po rozcieńczeniu (produkt nie zawiera agresywnych konserwantów)
  3. Nałóż na sierść i dokładnie wmasuj
  4. Masuj jeszcze chwilę
  5. Dokładnie spłucz
Skład: Aqua, Glycerin, Silk Protein, Sea Salt, Sunflower Seed Oil, Argan Oil, Citric Acid, Vitamin A, Fragrance, Preservative.

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Opublikowanie opinii wystawianej za pomocą formularza dostępnego bezpośrednio na stronie germapol.pl wymaga wcześniejszej weryfikacji przez usługodawcę. Weryfikacja polega na sprawdzeniu zgodności opinii z regulaminem, w szczególności na sprawdzeniu, czy osoba opiniująca jest Klientem naszego sklepu internetowego - w tym wypadku sprzedawca sprawdza, czy osoba ta dokonała zakupu w sklepie germapol.pl, a w przypadku opinii o produkcie sprawdza dodatkowo, czy zakupiła opiniowany produkt. Weryfikacja następuje bez zbędnej zwłoki. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium