Szanowni Klienci, w związku z wprowadzeniem stanu epidemii bardzo prosimy o dokonywanie zakupów tylko za pośrednictwem sklepu on-line. Nie ma możliwości zakupów na miejscu w sklepie stacjonarnym. Wspólnie dbajmy o nasze zdrowie i bezpieczeństwo 👍👍👍 Przesyłki realizujemy na bieżąco, według kolejności wpłynięcia.

Proszę pamiętać, że kurier robi tylko jedną próbę doręczenia paczki i w razie nieobecności paczka automatycznie wraca do oddziału firmy kurierskiej.

 
Menu

Bezpiecznie w klatkach z metalową podłogą

Jeśli jesteś właścicielem salonu groomerskiego, zajmujesz się profesjonalną hodowlą lub realizujesz się jako weterynarz, to z pewnością zainteresuje Cię oferta przygotowana przez nasz sklep. Specjalistyczne poczekalnie dla psów i kotów w formie klatki z metalową podłogą są idealną propozycją dla poszukujących rozwiązania problemu pobytu zwierząt w placówce.

Cenisz sobie jakość, trwałość oraz czystość. Tę ostatnią narzucają Ci również przepisy. Twój salon ma być nie tylko ładny i użyteczny, ale również schludny i posprzątany. Problem pojawia się, kiedy do Twojego miejsca pracy zawita kilka zwierząt naraz. Właściciele chcą je pozostawić w bezpiecznym miejscu, a Ty nie możesz zająć się wszystkimi jednocześnie.

Klatki z metalową podłogą to ciekawa opcja dla osób, które poszukują rozwiązań do małych przestrzeni i chcą zapewnić komfort podczas pracy – nie tylko sobie, ale również zwierzętom.

Dlaczego klatka z metalową podłogą?

Dbamy o dobrą jakość oraz profesjonalne wykonanie. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz produkty renomowanych producentów.

Wszystkie produkty dostępne naszej ofercie charakteryzują się:

  • mocnym materiałem klatka z metalową podłogą została wykonana z grubszego drutu, który zapewnia bezpieczeństwo zwierzętom przebywającym w środku,
  • zabezpieczoną podłogą – podłoga wyposażona jest w dwa osobne plastikowe pojemniki, które zapobiegną rozprzestrzenianiu się odchodów zestresowanych zwierząt,
  • kółkami ułatwiającymi przenoszenie klatek – klatki posiadają dodatkowe kółka, które mogą udźwignąć naprawdę spory ciężar. To ułatwia pracę pracownikom weterynarii, salonów groomerskich lub hodowli z uwagi na to, że nie muszą oni dźwigać zwierzęcia z ciężkim transportem. Ten fakt docenią zwłaszcza Ci, którzy mają problemy z kręgosłupem,
  • opcją układania w stosy – interesującą zaletą klatek z metalową podłogą jest możliwość ustawienia ich jedna na drugą. To minimalizuje potrzebę wygospodarowania dużej przestrzeni na klatki.

Doceń proponowane możliwości i postaw na niezawodną jakość.

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium